Doména na prodej, často kladené otázky a odpovědi (FAQ)

(1.)Proč koupit již registrovanou doménu?

Úspěch každého internetového projektu mj. závisí na kvalitní a velmi snadno zapamatovatelné doméně, která nejen samotný projekt prezentuje, ale zároveň i vystihuje. Při samotném vyslovením názvu domény by už mělo návštěvníka napadnout, co bude obsahem projektu na dané doméně. Doména určená k prodeji splňuje všechny požadavky na vhodnou doménu a bude úspěšně prezentovat váš budoucí on-line projekt či podnikání.

(2.)Co je důležité při výběru domény?

Jestliže je váš on-line projekt (e-shop, firemní prezentace, nabídka služeb...) primárně zaměřený na český trh, je samozřejmostí použití domény s koncovkou .cz, která je pro provoz takového projektu nutností. Kromě toho musí být doména unikátní, nezaměnitelná a dobře zapamatovatelná. Důležitý je výběr domény s krátkým a výstižným názvem, nebo domény obsahující klíčová slova, která jsou ve vyhledávačích často vyhledávána.

(3.)Doména s pomlčkou, nebo bez pomlčky?

V případě výběru domény s víceslovným názvem zaměřte svoji pozornost výhradně na doménu bez pomlčky. Ve většině případů totiž zadávají uživatelé přímo do adresního řádku prohlížeče nebo do vyhledávacího formuláře ve vyhledávači bezpomlčkovou variantu. V ideálním případě je samozřejmě vhodné vlastnit obě varianty a pomlčkovou verzi jednoduše přesměrovat na hlavní projekt.

(4.)Proč je doména Powerado.cz určená k prodeji?

Při tvorbě internetových projektů se velmi běžně stává, že je původně zamýšlený on-line projekt odložen, zprovozněn na zcela jiné doméně, nebo nakonec vůbec nedojde k jeho spuštění. S využitím této domény do budoucna pro její potenciál stále počítáme, nicméně jsme zároveň také ochotni v případě vašeho vážného zájmu zvážit i nabídku k jejímu prodeji. Stačí nás jednoduše oslovit s dostatečně zajímavou cenovou nabídkou a jistě se na prodeji této domény společně domluvíme. Samotná doména s koncovkou .cz byla registrována v roce 2016 a původně byla určená pro projekt se zaměřením na komplexní informace o powerbankách a dalších zdrojích elektrické energie...

(5.)Jaké další domény máte k prodeji?

Na samostatné stránce jsme připravili kompletní seznam domén určených aktuálně k prodeji. Pro vyšší přehlednost najdete všechny nabízené domény seřazeny do vybraných kategorií. Zpravidla se jedná o atraktivní doménová jména, která vám jednoduše pomohou k úspěchu v moderním online světě. Stačí si vybrat doménu, která bude nejlépe reprezentovat vaše služby, e-shop nebo firemní webové stránky.

(6.)Jak nás kontaktovat?

Kontaktujte nás vyplněním formuláře na hlavní stránce, do kterého snadno uvedete své jméno, kontaktní e-mail, případně telefonní spojení. Do samotné zprávy zároveň napište i vaši cenovou nabídku. Mějte však na paměti, že vaše konkurence může nabídnout nejen vyšší cenu, ale zároveň může doménu zabrat díky rychlému jednání. Na vaši zprávu samozřejmě odpovíme co nejdříve.

(7.)Jak probíhá převod domény?

Po dohodnutí ceny vystavíme fakturu a doménu pro vás dočasně zarezervujeme. Po uhrazení faktury bez prodlení převedeme doménu k vašemu registrátorovi na nového majitele. Převod probíhá přes registrátora Active24.cz bez nutnosti notářského ověření. Nejsme plátci DPH, dohodnutá cena za doménu je tedy konečná.

© 2016 - Powerado.cz